Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Панталони
Панталони Панталони Панталони Панталони

Панталони

450 МКД

Големина: 40

Бренд: h&m

Град: Скопје

Материјали: mes

Ознаки: sivi

Состојба: многу добра

Боја: сиво

Додадено: 11.12.2021

Прегледи: 126

1

H&M панталони бр.40. Убави елегантни. Струк 44 Висина на кутрл 24.5 Точно си одгвараат за бројот.

crvenkapa

228
0

Членот го следат

300

Членот ги следи

9