Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Nova teksas suknja
Nova teksas suknja Nova teksas suknja

Nova teksas suknja

300 МКД

Големина: M

Бренд: x

Град: Скопје

Материјали: teksas

Ознаки: teksas

Состојба: ново со етикета

Боја: плаво

Додадено: 15.12.2021

Прегледи: 115

2

Nova suknja so etiketa , ima likra i odgovara na M velicina .

heart5

6
0

Членот го следат

23

Членот ги следи

9