Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Crven  Kiabi kaput
Crven  Kiabi kaput Crven  Kiabi kaput Crven  Kiabi kaput

Crven Kiabi kaput

2500 МКД

Бренд: kiabi

Град: Скопје

Материјали: volna

Ознаки: kaput

Состојба: одлично

Боја: црвено

Додадено: 15.12.2021

Прегледи: 448

8

Crven Kiabi kaput, sodrzi volna i toplo drzi, ima ubava crvena boja ednash oblecen

minimaus

62
0

Членот го следат

48

Членот ги следи

10