Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Паричници
Паричници Паричници

Паричници

500 МКД

Град: Скопје

Материјали: шушкавец

Ознаки: adidas nike

Состојба: ново без етикета

Додадено: 19.12.2021

Прегледи: 145

0

Се продаваат овие два оригинал новчаника во одлична состојба.Adidas новчаникот е во бледо розева боја,а Nike новчаникот е циклама.Двата новчаника за 500 денари,секој посебно по 300 денари.

AraEva

0
0

Членот го следат

0

Членот ги следи

0