Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Ново чипкано боди
Ново чипкано боди Ново чипкано боди Ново чипкано боди

Ново чипкано боди

250 МКД

Големина: 34

Бренд: sara fashion

Град: Скопје

Материјали: чипка

Ознаки: секси чипка

Состојба: многу добра

Боја: црно

Додадено: 20.12.2021

Прегледи: 196

2

Чипкано секси боди на Sara fashion. Го земав околу 700 денари за жал за кратко време се поправив и сега ми е мало. Значи за слабички девојчиња и пониски. XS и S одговара. Нема оштетувања, стои преубаво и има многу убав дизајн.

CocoChanel

112
1

Членот го следат

138

Членот ги следи

41