Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Pandora original charms
Pandora original charms Pandora original charms Pandora original charms Pandora original charms Pandora original charms

Pandora original charms

990 МКД

Бренд: pandora

Град: Кочани

Материјали: srebro

Ознаки: pandora

Состојба: многу добра

Боја: сребрено

Додадено: 21.12.2021

Прегледи: 323

1

Original pandora srebreni privezoci, edniot e krilo so zlatno srce, drugiot svetkavo topce, na slikite se prikazani zigovite i sertifikatite za avtenticnost na pandora Topka - 990 Krilo - prodadeno

wreckingball

77
0

Членот го следат

74

Членот ги следи

8