Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Жени Облека Фустани Макси НОВ Шарен фустан
НОВ Шарен фустан
НОВ Шарен фустан НОВ Шарен фустан

НОВ Шарен фустан

999 МКД

Големина: 46

Бренд: ax paris

Град: Скопје

Материјали: нерастеглив

Ознаки: нов модерен макси фустан шарен

Состојба: ново со етикета

Боја: шарено

Додадено: 22.12.2021

Прегледи: 306

2

Нов шарен фустан, број 48 но одговара за 46, нарачан е од Лондон и платена и царина =( ама тесен ми е, не знаев дека ќе одговара на 46ка. Многуууу убаво стои и е ептен фраески, со етикета и во оргиналното пакување.

100janoska

0
0

Членот го следат

0

Членот ги следи

0