Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Kratki cizmi br. 38
Kratki cizmi br. 38 Kratki cizmi br. 38 Kratki cizmi br. 38 Kratki cizmi br. 38 Kratki cizmi br. 38

Kratki cizmi br. 38

400 МКД

Големина: 38

Бренд: seveneast

Град: Скопје

Материјали: xx

Ознаки: cizmi

Состојба: многу добра

Боја: црно

Додадено: 22.12.2021

Прегледи: 169

4

Udobni i mnogu lesni kratki cizmicki.

Mikrobi

48
0

Членот го следат

37

Членот ги следи

6