Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Massimo Dutti - фармерки
Massimo Dutti - фармерки Massimo Dutti - фармерки Massimo Dutti - фармерки Massimo Dutti - фармерки

Massimo Dutti - фармерки

450 МКД

Бренд: maasimo dutti

Град: Скопје

Материјали: hh

Ознаки: farmerki

Состојба: многу добра

Боја: светло плаво

Додадено: 22.12.2021

Прегледи: 194

3

Massimo Dutti, светли фармерки со среден струк. Не се обледени и немаат маани.Величина 38.

123***

89
0

Членот го следат

48

Членот ги следи

0