Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Kaput
Kaput Kaput

Kaput

600 МКД

Големина: M

Бренд: ××

Град: Скопје

Материјали: xx

Ознаки: xx

Состојба: ново без етикета

Боја: црно

Додадено: 25.12.2021

Прегледи: 114

0

Broj M ,vo super sostojba.

Angela21

7
0

Членот го следат

5

Членот ги следи

19