Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Zara kaput
Zara kaput Zara kaput Zara kaput Zara kaput Zara kaput

Zara kaput

750 МКД

Големина: XL

Бренд: zara

Град: Скопје

Материјали: poliester

Ознаки: nov

Состојба: ново без етикета

Боја: крем

Додадено: 28.12.2021

Прегледи: 243

2

Nov, voopsto ne e oblecen, kaput bez kopcinja, odgovara na velicina XL- 4XL

monicence93

6
0

Членот го следат

8

Членот ги следи

1