Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Жени Обувки Чизми Останато Кафенкасто златни чизми
Кафенкасто златни чизми
Кафенкасто златни чизми Кафенкасто златни чизми Кафенкасто златни чизми

Кафенкасто златни чизми

699 МКД

Големина: 38

Град: Валандово

Материјали: xxx

Ознаки: чизми

Состојба: многу добра

Боја: кафено златно

Додадено: 29.12.2021

Прегледи: 249

5

Кафенкасто златни чизми, гумирани со дебела гума. Без никакви оштетувања , носени многу малку. Ултра модерни купени во Италија!

tanjicka7

3
0

Членот го следат

5

Членот ги следи

5