Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Маслинести
Маслинести Маслинести Маслинести

Маслинести

300 МКД

Големина: 36

Бренд: хх

Град: Скопје

Материјали: хх

Ознаки: маслинести евтини

Состојба: одлично

Боја: темно зелено маслинесто

Додадено: 30.12.2021

Прегледи: 71

0

Прекрасни хеланка панталони С величина со црни ленти по страните. Имаат како шара карирана и прекрасно стојат на патики или на елегантна комбинација Носени 2-3 пати без оштетувања

pikachu

213
0

Членот го следат

121

Членот ги следи

18