Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Zara панталони
Zara панталони Zara панталони Zara панталони

Zara панталони

350 МКД

Големина: M

Град: Скопје

Материјали: ликра памук

Ознаки: убави бордо евтини фармерка

Состојба: одлично

Боја: бордо

Додадено: 30.12.2021

Прегледи: 92

0

Бордо зара панталони-фармерки Носени максимум 5 пати Прекрасен припиен модел со ликра кој убаво го обликува задниот дел на телото. Модел баш за оваа сезона, не претенок. Единствено едниот заден џеб на раб има испуштено конче уште од купување, но истото не е воопшто воочливо.

pikachu

213
0

Членот го следат

121

Членот ги следи

18