Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Бордо фармерки
Бордо фармерки

Бордо фармерки

300 МКД

Големина: 36

Бренд: хх

Град: Скопје

Материјали: ххх

Ознаки: убави женски бордо евтини

Состојба: одлично

Боја: бордо

Додадено: 30.12.2021

Прегледи: 61

0

Величина С Не се носени повеќе од 3 пати Пролетен модел, потенок материјал, до глужд Материјалот како фармерка

pikachu

213
0

Членот го следат

121

Членот ги следи

18