Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Жени Облека Фустани Миди *600*NOV svecen fustan DIVIDED by H&M br.38/M
*600*NOV svecen fustan DIVIDED by H&M br.38/M
*600*NOV svecen fustan DIVIDED by H&M br.38/M *600*NOV svecen fustan DIVIDED by H&M br.38/M

*600*NOV svecen fustan DIVIDED by H&M br.38/M

1200 МКД

Големина: 38

Бренд: divided

Град: Скопје

Материјали: lame,elastin

Ознаки: srebren fustan,m

Состојба: ново без етикета

Боја: сребрено

Додадено: 2.1.2022

Прегледи: 98

1

Nov bez etiketa srebren svecen fustan Divided by H&M Preubav model i preubav nezan materijal srebren so diskretni svetki lame so elastin Brojot e 38/M no moze da odgovara i na malo L Vo zivo e mnogu ubav i preubavo stoi Cena 1200 Novogodisen popust 600

Maja2016

425
0

Членот го следат

81

Членот ги следи

84