Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Nova  teget/belo vel S/M - 300 den
Nova  teget/belo vel S/M - 300 den Nova  teget/belo vel S/M - 300 den Nova  teget/belo vel S/M - 300 den Nova  teget/belo vel S/M - 300 den Nova  teget/belo vel S/M - 300 den

Nova teget/belo vel S/M - 300 den

300 МКД

Големина: S

Град: Скопје

Материјали: pamuk

Ознаки: ////

Состојба: ново без етикета

Боја: морнарско плаво

Додадено: 5.1.2022

Прегледи: 69

1

Pamucna nova bluza izvadena etiketa i isprana na nea pisuva vel S ama tvrdam deka e za vel M pa moze i pogolemo ima mnogu likra teget belo kombinacija so cipka pamucna na predniot del i rakavite stranicno so slicevi preubava za kombinacii

nakitce

275
0

Членот го следат

115

Членот ги следи

0