Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Сако (ново со етикета)
Сако (ново со етикета) Сако (ново со етикета) Сако (ново со етикета) Сако (ново со етикета) Сако (ново со етикета)

Сако (ново со етикета)

650 МКД

Големина: 38

Бренд: /

Град: Струмица

Материјали: ново со етикета

Ознаки: ново (со етикета))

Состојба: ново со етикета

Додадено: 8.1.2022

Прегледи: 224

4

Ново сако ( со етикета) Бројот е 40, но одговара на 38 или М

Veritsa

0
0

Членот го следат

1

Членот ги следи

0