Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Капут
Капут Капут Капут Капут

Капут

2500 МКД

Големина: 46

Бренд: астибо

Град: Скопје

Материјали: кашмир волна

Ознаки: кашмир волна астибо капут крзно

Состојба: ново без етикета

Боја: сиво

Додадено: 8.1.2022

Прегледи: 129

0

Неносен капут од Астибо со крзно. Имаме и соодветен шешир за во комбинација, доколку сте заинтересирани :)

tamaraaaaa

1
0

Членот го следат

0

Членот ги следи

0