Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Зимски капи
Зимски капи

Зимски капи

100 МКД

Бренд: хх

Град: Скопје

Материјали: хј

Ознаки: капа

Состојба: многу добра

Боја: крем пинк

Додадено: 9.1.2022

Прегледи: 408

1

Зимски капи, само кремастата е понекогаш носена, другите две не се носени. Една за 100ден.

123***

93
0

Членот го следат

48

Членот ги следи

0