Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Блуза
Блуза Блуза Блуза

Блуза

100 МКД

Големина: 38

Град: Скопје

Материјали: памук

Ознаки: нова

Состојба: ново без етикета

Боја: сиво

Додадено: 13.1.2022

Прегледи: 43

0

Скроз нова, но без етикета. Само е стоена низ плакарите Сива боја, со интересни ракавчиња по кратки Број С/М

LydiaM

170
1

Членот го следат

53

Членот ги следи

7