Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Летна блуза
Летна блуза

Летна блуза

50 МКД

Големина: 40

Град: Скопје

Материјали: ....

Ознаки: широка летна

Состојба: многу добра

Боја: зелено

Додадено: 14.1.2022

Прегледи: 38

0

Светла зелена боја. Број М/Л Без никакви недостатоци.

LydiaM

170
1

Членот го следат

53

Членот ги следи

7