Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Siva bluza M
Siva bluza M Siva bluza M Siva bluza M

Siva bluza M

250 МКД

Големина: 37

Град: Скопје

Материјали: pamuk elastin

Ознаки: univerzalno pamuk elastin bluza sivo

Состојба: одлично

Додадено: 15.1.2022

Прегледи: 16

0

Temnosiva bluza, pamuk so elastin. Odgovara za s i M, dolzinate e pod kolkovi. Bez tragi na koristenje

AnaviSk

454
0

Членот го следат

212

Членот ги следи

6