Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Жени Убавина Шминка Кармин, моливче, четка и светки
Кармин, моливче, четка и светки
Кармин, моливче, четка и светки Кармин, моливче, четка и светки

Кармин, моливче, четка и светки

100 МКД

Град: Скопје

Материјали: ...

Ознаки: нови

Состојба: ново без етикета

Боја: црно

Додадено: 15.1.2022

Прегледи: 100

2

Четката е скроз нова. Карминот, моливчето се еднаш пробани. Карминот е Голден Роуз,. А моливчето ми е купено од ДМ. Светлите се употребени неколку пати, златна боја се Се комплет за 100 денари.

LydiaM

170
1

Членот го следат

53

Членот ги следи

7