Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
H&M cizmicki
H&M cizmicki H&M cizmicki

H&M cizmicki

600 МКД

Големина: 37

Бренд: h&m

Град: Кочани

Материјали: faux suede

Ознаки: boots chizmi heels cizmi

Состојба: многу добра

Боја: крем

Додадено: 16.1.2022

Прегледи: 215

2

Noseni nekolku pati zacuvani

Colombianaa

91
1

Членот го следат

52

Членот ги следи

2