Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома / Жени / Облека / Капути и јакни / Јакни / Јакна со крзно

NatasaGacevska

Скопје

Јакна со крзно

550 МКД

3

Детали за производот

Големина: XL

Град: Скопје

Материјали: шушкавец

Ознаки: крзно

Состојба: многу добра

Боја: црно

Опис

Супер јакниче за секоја пригода, без никакви мани, ретко облечена

Додадено: 18.1.2022

Прегледи: 599