Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Kozni cizi
Kozni cizi Kozni cizi Kozni cizi

Kozni cizi

500 МКД

Големина: 36

Бренд: ///////

Град: Велес

Материјали: koza

Ознаки: ////////

Состојба: многу добра

Боја: црно

Додадено: 24.1.2022

Прегледи: 139

0

Kozni cizmi bez nikakva mana

elieli

12
0

Членот го следат

7

Членот ги следи

17