Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Mi smart casovnik Band 4
Mi smart casovnik Band 4

Mi smart casovnik Band 4

1700 МКД

Бренд: mi

Град: Скопје

Материјали: pvc

Ознаки: saat casovnik mi smart watch

Состојба: ново без етикета

Додадено: 31.1.2022

Прегледи: 480

4

Prodavam smart casovnik MI band4 Kupen od Mi store vo Skopje. Bandot e nosen samo nekolku pati, so nego ke dobiete i dopolnitelno zelezno remce koe e kupeno dopolnitelno! Go prodavam bidejki ne nosam saati, ja neam taa navika 😔

srcka95

10
0

Членот го следат

7

Членот ги следи

4