Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Патики
Патики Патики

Патики

300 МКД

Големина: 39

Град: Скопје

Материјали: ..

Ознаки: ..

Состојба: ново без етикета

Боја: беж

Додадено: 19.2.2022

Прегледи: 140

2

Купени од перла шус. Не носени.

Hana1234

0
0

Членот го следат

3

Членот ги следи

2