Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Fustan
Fustan Fustan Fustan Fustan

Fustan

350 МКД

Големина: 42

Град: Скопје

Материјали: ***

Ознаки: ***

Состојба: одлично

Боја: шарено

Додадено: 19.2.2022

Прегледи: 316

4

Fustan bez nedostatoci i tragi na nosenje preubav materijal mnogu prieten i nezen pristojna dolzina i prekriva nedostatoci kaj stomakot

stefi24

45
0

Членот го следат

16

Членот ги следи

0