Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Жени Обувки Потпетици Со ремен околу глуждот Елегантни штиклички со ремен
Елегантни штиклички со ремен
Елегантни штиклички со ремен Елегантни штиклички со ремен Елегантни штиклички со ремен Елегантни штиклички со ремен

Елегантни штиклички со ремен

600 МКД

Големина: 40

Град: Велес

Материјали: нн

Ознаки: нн

Состојба: одлично

Боја: сребрено

Додадено: 8.3.2022

Прегледи: 197

0

Нови елегантни штикли, совршени за свечени прилики, многу се удобни и се зачувани, само еднаш носени, во одлична состојба како нови... бр.40 ги продавам 600 денари а купени се 1200

ane_anne

3
0

Членот го следат

2

Членот ги следи

1