Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Palto novo
Palto novo Palto novo Palto novo Palto novo

Palto novo

400 МКД

Големина: 38

Бренд: caliope

Град: Скопје

Материјали: plis

Ознаки: ***

Состојба: ново без етикета

Боја: црно

Додадено: 12.3.2022

Прегледи: 203

2

Novo neobleceno kadifeno sako bez ni najmal nedostatok kako novo od prodavnica ,strukirano

stefi24

50
0

Членот го следат

16

Членот ги следи

1