Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома / Жени / Обувки / Потпетици / Со високи потпетици / Уникатни плиш штикли

RedHair

Битола

Уникатни плиш штикли

400 МКД

5

Детали за производот

Големина: 39

Бренд: турски

Град: Битола

Материјали: плиш

Ознаки: ...

Состојба: одлично

Опис

Уникатни плишани салонки со дебела штикла црвено-винова боја. Штиклите се турско производство, купени се многу поскапо ,ги продава за симболична цена само да не ми зафаќат место. Носени се само еднаш во домашни услови, се гледа и на самите слики.

Додадено: 16.3.2022

Прегледи: 849