Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Жени Облека Фустани Миди Фустанче над колена ⬇️150
Фустанче над колена ⬇️150
Фустанче над колена ⬇️150 Фустанче над колена ⬇️150 Фустанче над колена ⬇️150 Фустанче над колена ⬇️150

Фустанче над колена ⬇️150

190 МКД

Големина: 37

Бренд: нз

Град: Битола

Материјали: комбиниран

Ознаки: многу добра

Состојба: многу добра

Боја: црно

Додадено: 27.3.2022

Прегледи: 204

1

Црно фустанче, комбиниран материјал од свила и волна, еднаш или два пати облечено.

Vera**

16
0

Членот го следат

7

Членот ги следи

36