Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Tunika
Tunika Tunika

Tunika

250 МКД

Бренд: up 2 fashion

Град: Куманово

Материјали: viskoza

Ознаки: novo

Состојба: ново со етикета

Боја: сиво

Додадено: 15.4.2022

Прегледи: 172

1

Nova tunika od stranstvo. Golemina S / M. Ima dosta elastin. Nema etiketa sum ja skinala ama ne enikogas oblecena ete go na slikata plasticniot del na koj stoela etiketata.

m3a3c3a3

13
0

Членот го следат

6

Членот ги следи

2