Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Жени Убавина Нега на нокти Машинка за педикир
Машинка за педикир
Машинка за педикир Машинка за педикир Машинка за педикир Машинка за педикир Машинка за педикир

Машинка за педикир

450 МКД

Бренд: /

Град: Скопје

Материјали: пластика

Ознаки: машинка педикир

Состојба: многу добра

Боја: плаво бело

Додадено: 18.4.2022

Прегледи: 283

1

Машинка за педикир користена само еднаш. Купена е од Грција 18 евра, но не и најдов некоја голема примена. Работи со батерии и ја добивате со батерии. Има со нејзе 2 додатоци, едниот е погруб, а едниот понежен додаток. Лесна е за пренос.

lidijacv

5
0

Членот го следат

2

Членот ги следи

50