Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Fustan
Fustan Fustan Fustan

Fustan

600 МКД

Големина: M

Град: Скопје

Материјали: platno

Ознаки: nov

Состојба: ново без етикета

Додадено: 19.4.2022

Прегледи: 183

2

Pisuva L no odgovara za M velicina novo fustance so macinja sareno mnogu ubav i mek materijal

MeriMihajlo

1
1

Членот го следат

2

Членот ги следи

0