Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Rasteglivo palto(299)❤️
Rasteglivo palto(299)❤️ Rasteglivo palto(299)❤️

Rasteglivo palto(299)❤️

399 МКД

Големина: 44

Бренд: tursko

Град: Скопје

Материјали: elastin

Ознаки: novo

Состојба: ново без етикета

Боја: зелено

Додадено: 22.4.2022

Прегледи: 142

1

Zeleno palto celoto elasticno. Nalik e na sako. Broj 44 Ne e noseno samo e isprano i zaboraveno. Poradi likrata moze i 46 broj komotno.

Sweet27

402
0

Членот го следат

172

Членот ги следи

107