Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Жени Облека Дуксери и џемпери Останато *600* Tenka teget brend nametka OLTRE br.L/XL
*600* Tenka teget brend nametka OLTRE br.L/XL
*600* Tenka teget brend nametka OLTRE br.L/XL *600* Tenka teget brend nametka OLTRE br.L/XL

*600* Tenka teget brend nametka OLTRE br.L/XL

1000 МКД

Големина: 42

Бренд: oltre

Град: Скопје

Материјали: viskoza.elastin

Ознаки: teget,nametka,xl

Состојба: многу добра

Боја: плаво

Додадено: 1.5.2022

Прегледи: 429

1

Kako Nova tenka teget nametka Oltre br.L/XL Prekrasen matrjal i model so kaivce Cena 1000 Namalena 600

Maja2016

437
0

Членот го следат

94

Членот ги следи

72