Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
100% кожа
100% кожа 100% кожа 100% кожа 100% кожа

100% кожа

300 МКД

Град: Скопје

Материјали: 100%кожа

Ознаки: тутун кожа

Состојба: многу добра

Додадено: 1.5.2022

Прегледи: 340

0

Кожна торбичка за тутун Ептен кратко користена, без точка на неа. Јас се префрлив на електронски, па сега ми е вишок Платена бајаги ... 100% кожа Ја давам за симболична цена да не седи џабе

NenaMj

121
0

Членот го следат

71

Членот ги следи

2