Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Sandali
Sandali Sandali

Sandali

750 МКД

Големина: 39

Град: Скопје

Материјали: guma platno

Ознаки: socuvano

Состојба: одлично

Боја: црно бело

Додадено: 17.5.2022

Прегледи: 242

3

Sandali interesni i mnogu lesni

SonjaNikolova

2
0

Членот го следат

3

Членот ги следи

0