Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Комплет ѕвонарки и маичка
Комплет ѕвонарки и маичка

Комплет ѕвонарки и маичка

600 МКД

Големина: 38

Бренд: ///

Град: Скопје

Материјали: памук

Ознаки: komplet

Состојба: ново без етикета

Боја: црно

Додадено: 21.5.2022

Прегледи: 445

8

Комплет маичка со шпански (ѕвонарки) хеланки. Меки, растегливи. Одговараат на С и М . Воопшто не се носени. Цена 600 ден

IvanaTr

5
0

Членот го следат

27

Членот ги следи

0