Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Карирано сако
Карирано сако

Карирано сако

700 МКД

Големина: 34

Бренд: ///

Град: Скопје

Материјали: памук

Ознаки: sako

Состојба: ново без етикета

Боја: шарено

Додадено: 21.5.2022

Прегледи: 108

0

Карирано сако. Одговара на С и М . Воопшто не е носено. Цена 700 ден

IvanaTr

5
0

Членот го следат

27

Членот ги следи

0