Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Crni kozni baletanki 36
Crni kozni baletanki 36 Crni kozni baletanki 36 Crni kozni baletanki 36

Crni kozni baletanki 36

450 МКД

Големина: 36

Бренд: made in italy

Град: Скопје

Материјали: koza

Ознаки: kvalitet

Состојба: многу добра

Боја: црно

Додадено: 23.5.2022

Прегледи: 44

0

Preubavi cevli baletanki...crni kozni so anatomik vloska. Noseni dva pati kako novi se.

MajaMajda

81
1

Членот го следат

48

Членот ги следи

0