Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Нова блуза StreetOne
Нова блуза StreetOne Нова блуза StreetOne Нова блуза StreetOne

Нова блуза StreetOne

200 МКД

Големина: 36

Бренд: streetone

Град: Скопје

Материјали: памук

Ознаки: streetone

Состојба: ново без етикета

Боја: бело

Додадено: 23.5.2022

Прегледи: 103

1

Нова памучна брендирана блуза, бројче 36.

Sweetheart

33
0

Членот го следат

25

Членот ги следи

1