Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Sandali
Sandali Sandali Sandali Sandali Sandali

Sandali

1300 МКД

Големина: 38

Бренд: small svan

Град: Кавадарци

Материјали: koza

Ознаки: novi kvaliteni

Состојба: ново со етикета

Боја: бело

Додадено: 23.5.2022

Прегледи: 95

1

Potpolno novi gi kupiv za posebna prigoda no imam problemi so nozete i ne gi nosev visina na stiklata 5cm

aRosee

54
0

Членот го следат

21

Членот ги следи

74