Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Policizmi
Policizmi

Policizmi

300 МКД

Големина: 36

Град: Скопје

Материјали: skaj

Ознаки: policizmi skaj cizmi

Состојба: одлично

Боја: маслинесто

Додадено: 23.5.2022

Прегледи: 37

1

Cizmite se so visoka stikla br 36

Majalana123

0
0

Членот го следат

1

Членот ги следи

0