Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Sandali
Sandali

Sandali

300 МКД

Големина: 37

Град: Скопје

Материјали: sandali

Ознаки: stikla sandali

Состојба: одлично

Боја: црно

Додадено: 23.5.2022

Прегледи: 121

3

Preubavi sandali od prevrtena koza ne se izliteni/ osteteni

Majalana123

0
0

Членот го следат

1

Членот ги следи

0