Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
ASSN espadrili skoro novi
ASSN espadrili skoro novi ASSN espadrili skoro novi

ASSN espadrili skoro novi

500 МКД

Големина: 35

Град: Скопје

Материјали: nn

Ознаки: assn novo

Состојба: одлично

Боја: морнарско плаво

Додадено: 24.5.2022

Прегледи: 83

1

Espadrili ASSN broj 35, noseni ednas do dva pati- nema nikakvi ostetuvanja. Kupeni 35 EUR na popust 500 mkd

Aniina

20
0

Членот го следат

38

Членот ги следи

3