Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Street One bel vez goli ramena M
Street One bel vez goli ramena M Street One bel vez goli ramena M Street One bel vez goli ramena M Street One bel vez goli ramena M Street One bel vez goli ramena M

Street One bel vez goli ramena M

400 МКД

Големина: M

Бренд: street one

Град: Скопје

Материјали: pamuk

Ознаки: boho goliramenja belo belvez pamuk

Состојба: одлично

Боја: бело

Додадено: 24.5.2022

Прегледи: 201

3

Bela boho bluza na Street One. Materijalot e pamuk- bel vez. Sirik lastis kaj ramenicite, moze da se nosi i normalno i so goli ramena. Skoro nova, ne znam dali e dvapati oblecena

AnaviSk

468
0

Членот го следат

204

Членот ги следи

6